GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar 4616449
nr 461 6449
Skålar
3 st, Keramik, [skada; spricka; repa; nagg eller slitage] dia32-45
Utrop:
100 kr
Såld:
100 kr
tisdag 10 april 2007
kl 16:17:39
10/4 09:44:23
Tilgman Keramik